GAMDIAS ZEUS je herná 11 tlačidlová laserová myš vrátane 9 – tich plne programovateľných tlačidiel s možnosťou nahrania makier, simulácie tlačidiel klávesnice, alebo funkcie pre Windows. Je určená pre náročných hráčov, ktorí vyžadujú od myši maximálnu presnosť, rýchlosť odozvy a navyše veľké možnosti individuálneho nastavenia, ktoré ocenia predovšetkým hráči MMORPG. Na svoje si prídu tiež milovníci výnimočného dizajnu a efektného podsvietenia.

Tlačidlá Gamdias Zeus

Všetky tieto nastavenia je možné priradiť k šiestim rôznym užívateľským profilom, ktoré sú uložené v 512kB vnútornej pamäte, čo užívateľovi umožňuje prenášať myš is nastavením medzi rôznymi počítačmi. GAMDIAS zvolil pre túto myš vysoko odolné spínače s výdržou 11.8 milióna kliknutí. Myš je vybavená 32 – bit procesorom ARM Cortex a laserovým senzorom s maximálnym rozlíšením až 8200dpi naviac pre ešte plynulejší chod kurzoru je možné nastaviť rýchlosť odozvy až 1000Hz.

Tlačidlá Gamdias Zeus

Jednou z najväčších výhod hernej myši GAMDIAS ZEUS je možnosť prispôsobenia veľkosti myši tak aby sadla hráči presne do jeho ruky a to všetko bez použitia náradia. Tri bočné polohovateľné panely je možné plynule nastaviť do ideálnej polohy pomocou koliesok umiestnených na spodnej strane hernej myši. V zadnej časti myši sa potom nachádza priestor pre 5x dovažovacie závažia, každé s hmotnosťou 4,5 g, ktoré umožní užívateľovi prispôsobiť celkovú váhu myši pre ešte lepšiu kontrolu.

Aby bolo možné vykonávať individuálne nastavenie a programovanie funkcií jednotlivých tlačidiel, vyvinula spoločnosť GAMDIAS softvér s názvom HERA ( podľa najvyššej bohyne Héry ). Jednou z najväčších predností tohto softvéru je, že pomocou neho ovládnete všetky svoje zariadenia GAMDIAS. A nie je tak nutné pre nastavenie klávesnice, myši atď spúšťať rôzne programy. Navyše HERA po spustení okamžite kontroluje aktuálnosť firmware všetkých pripojených zariadení.

Specifikace:      

GAMDIAS  
Rozhranie USB
Počet tlačidiel 11 ( 9 programovateľných)
Životnosť tlačidiel viac než 11 milionov kliknutí
Senzor laser
Rozlíšenie až 8200 dpi
Obnovovacia frekvencia 125 / 250 / 500 /1000 Hz
Pamäť 512KB
Dĺžka kábla 2m
Ďalšie vlastnosti sada závažia pre vyváženie 5x 4,5g
Rozmer 127.14 x 84.46 x 43.2 mm
Podporovaný OS Windows XP/ Vista/ 7/ 8

Cena: Odporúčaná koncová cena je 1 700 ,- s DPH.

Záruka: Na zariadenie sa vzťahuje záruka výrobcu 2 roky.

Viac informácií: www.gamdias.com


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup